Simülasyon ve Danışmanlık

Corobo Akıllı Depolama sistemleri olarak

Dünya genelinde depo yönetimi, katma değerli hizmetler, lojistik süreç danışmanlığı, lojistik bilgi sistemleri kurulum ve desteği gibi müşteriye özel lojistik çözümler sunan %100 yerli sermayeli bir şirketiz.
Yönetim kadrosunun bilgi birikimi sayesinde müşterilerin tedarikçilerinden beklentilerini bilmekte olup operasyon süreçlerini buna uygun şekilde “verimlilik, sürekli iyileşme ve yüksek servis seviyesi” prensipleri ile yönetmektedir.

Üretim sistemi performansınızı artırmak için üretim verimliliği analizi ve optimizasyonu için ayrık olay simülasyonunun gücünü kullanın.

Tecnomatix® Tesis Simülasyonu, lojistik sistemlerini ve süreçlerini modellemenizi, simüle etmenizi, keşfetmenizi ve optimize etmenizi sağlar. Bu modeller, küresel üretim tesislerinden yerel tesislere ve belirli hatlara kadar üretim planlamasından çok önce, üretim planlamasının tüm düzeylerinde malzeme akışı, kaynak kullanımı ve lojistik analizini mümkün kılmaktadır.

Üretim Sistemlerinin 2D ve 3D İstatistiksel Simülasyon ile Analiz Edilmesi

Tecnomatix Plant Simulation yazılımı, malzeme taşıma, lojistik, makine kullanımı ve işçilik gereksinimlerini optimize etmek için ayrık olay simülasyonu ve istatistiksel analiz özellikleri sunar. Nesne yönelimli ve 3D modelleme özelliklerine sahip stokastik araçları kullanarak, üretim miktarını ve genel sistem performansını geliştirirken üretim doğruluğunu ve verimliliğinizi artırabilirsiniz. Güçlü grafik görselleştirme, grafik ve raporlama özellikleri, genetik algoritmalar ve deney araçları, hızlı ve güvenilir üretim kararları almak için üretim sistemlerinin davranışını değerlendirmenizi sağlar.

Darboğazları Ortadan Kaldırın ve Verimi Kolaylaştırın

Tecnomatix Plant Simulation modelleri, iş akışını kolaylaştırmak, darboğazları hafifletmek ve süreç içinde çalışmayı en aza indirmek için kullanılır. Otomatik darboğaz tespiti, verimin analizi, makinelerin, kaynakların ve tamponların kullanımı, Sankey diyagramları ve Gantt şemaları için grafik çıktılar, üretim sistemlerinizin performansını değerlendirmek için mevcut birçok araç arasındadır. Simülasyon modelleri iç ve dış tedarik zincirlerini, üretim kaynaklarını ve iş süreçlerini dikkate alarak farklı üretim varyasyonlarının etkisini dinamik olarak analiz etmenizi sağlar.

Gelişmiş Performans için Enerji Kullanımını Optimize Edin

Simülasyon modelleriyle doğrulanmış önlemler alarak mevcut üretim sistemlerinin performansını ve enerji kullanımını optimize edin. Tecnomatix Plant Simulation, mevcut, maksimum ve toplam enerji tüketimini gösteren entegre bir enerji analizörü içerir. Entegre bir enerji çizici, simülasyon sırasında enerji tüketimini dinamik olarak görselleştirerek hem çalışma süresi hem de planlanan aralar sırasında enerji kullanımını görmenizi sağlar. Enerji tüketimini grafik olarak görselleştirebilir, potansiyel enerji tasarrufu alanlarını kolayca belirleyebilirsiniz.

Sanal Devreye Alma Sistemleri

Tecnomatix Tesis Simülasyonu, gerçek üretimi simüle etmek için tesisin sanal bir modelinin gerçek tesis kontrolüne bağlanmasını sağlar. Bu entegre simülasyon yaklaşımı ile kontrol, otomasyon, malzeme taşıma ve tüm mühendislik işlemleri test edilebilir ve optimize edilebilir. Gerçek bir ortamdan sanal (yazılım) programlanabilir lojik kontrolör (PLC) veya gerçek (donanım) PLC bağlanabilir. Bu devreye alma çözümü esnek ve açıktır ve herhangi bir PLC ile birlikte kullanılabilir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cor6cocomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279